clanak False

Okusi i mirisi Hrvatske - Istarska županija

U Zagrebačkoj kući na glavnom gradskom trgu svoje tradicionalne proizvode i jela predstavlja Istarska županija.



27.11.2013.

Nakon Krapinsko-zagorske, Zagrebačke županije i Grada Zagreba, Varaždinske i Zadarske županije u okviru manifestacije Okusi i mirisi Hrvatske, danas i sutra u Zagrebačkoj kući na glavnom gradskom trgu svoje tradicionalne proizvode i jela predstavlja Istarska županija.


Manifestaciju je obišao zagrebački gradonačelnik Milan Bandić, u društvu zamjenika župana Istarske županije Miodraga Čerine.


Kako se čulo, do 30. studenoga, kada završava manifestacija predstavit će nam se još i Vukovarsko-srijemska županija. 
 


Gradske vijesti - 2013.
Ova stranica upotrebljava kolačiće
Nužni kolačići - omogućuju interakciju s uslugom ili internetskom lokacijom kako biste mogli pristupiti osnovnim značajkama za pružanje te usluge. Odnose se na zatraženu uslugu kao što je, npr. identifikator sesije trenutačnog posjeta.
Funkcionalni kolačići - omogućuju internetskoj stranici pružanje poboljšane funkcionalnosti i personalizaciju, npr. pamćenje jezika na kojem se prikazuje sadržaj stranica toga internetskog mjesta.
Statistički kolačići - omogućuju prikupljanje podataka u agregiranom obliku bez identificiranja samoga korisnika. Služe za praćenje ponašanja korisnika na internetskoj stranici u svrhu istraživanja tržišta i praćenja analitike. Ovi uvidi omogućuju internetskoj stranici poboljšavanje sadržaja i razvijanje boljih značajki koje unaprjeđuju korisnički doživljaj.
Marketinški kolačići - omogućuju prikupljanje informacija o navikama i ponašanju korisnika na internetskom mjestu radi objavljivanja relevantnih oglasa za korisnika usklađenih s njegovim interesima. Također se mogu koristiti i za mjerenje učinkovitosti neke kampanje.
Prihvaćam odabrane
Na ovoj mrežnoj stranci koriste se kolačići. Molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti ili ažurirajte postavke kolačića.
Prihvaćam sve
Prihvaćam samo nužne