clanak False

Proglašeni pobjednici Natjecanja vatrogasne djece i mladeži Grada Zagreba

14.06.2025.
Danas je održano Natjecanje vatrogasne djece i mladeži, koje je okupilo čak 59 ekipa iz dobrovoljnih vatrogasnih društava s područja Grada Zagreba – oko 600 mladih natjecatelja pokazalo je znanje, vještinu i timski duh.

Nagrade najboljima uručio je Luka Korlaet, zamjenik gradonačelnika i načelnik Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, koji je izrazio zadovoljstvo i ponos brojnošću mladih natjecatelja kao zalogom za uspješni nastavak tradicije dobrovoljnih vatrogasnih društava u Zagrebu i Hrvatskoj. 

U natjecanju su sudjelovale ekipe u kategorijama djece od 6 do 10 godina i mladeži od 12 do 16 godina. Osim što su pokazali izvrsne rezultate, prvoplasirane ekipe izborile su plasman na Državno natjecanje vatrogasne mladeži koje će se održati u rujnu u Makarskoj. 

Gradske vijesti