Dočekajmo Barakude na Trgu bana Jelačića

30.07.2017.
Drage Zagrepčanke i Zagrepčani,
navijači Hrvatske vaterpolske reprezentacije,

Nakon veličanstvenog uspjeha  Barakuda u Budimpešti - osvajanja zlatne medalje i titule svjetskih prvaka, nakon fenomenalnih igara na cijelom turniru  i sjajne predstave u finalu protiv domaćina Mađarske, naše junake dočekujemo danas u 18 sati na Trgu bana Josipa Jelačića.

Način na koji su došli do krune, srčanost kojom su branili boje Hrvatske, njihova energija i zajedništvo osvojili su nas, oduševili i učinili ponosnima.

Pozdravimo ih i zahvalimo im danas zajedno na središnjem zagrebačkom trgu!

Gradonačelnik Grada Zagreba
Milan Bandić

PROGRAM NA GLAVNOM GRADSKOM TRGU:

Na dočeku hrvatske reprezentativce u nedjelju u 18,00 sati na Trgu bana Josipa Jelačića svirat će Najbolji hrvatski tamburaši. Zlatna medalja Barakuda slavit će se uz izvedbu ansambla kojeg se sjećamo i po imenu Zlatni dukati, a koji  ove godine slavi 30 godina profesionalnog djelovanja.

Program na Trgu bana Jelačića počinje u 17,00 sati, uz nastup DJ-a i navijačke pjesme. Dolazak hrvatske reprezentacije očekuje se u 18,00 sati.